Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XX

tel.: 22 400-94-24
e-mail: wyp111@bpzoliborz.pl

“Z Książką Na Start” na Żoliborzu

Miło nam poinformować, że Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy dołączyła do projektu “Z Książką Na Start” skierowanego do dzieci w wieku od 0-6 lat organizowanego przez Fundację Metropolia Dzieci.

Projekt “Z Książką Na Start” jest skierowany do dzieci w wieku od 0 do 6 lat i ma na celu promocję czytelnictwa oraz zaproszenie rodziców do spędzenia czasu wspólnego z dzieckiem w doborowym towarzystwie książki.

Zachęcamy rodziców i dzieci do odwiedzenia placówek bibliotecznych, by przyłączyć się do akcji “Z Książką Na Start”.

Podczas pierwszej wizyty w bibliotece Młody Czytelnik otrzyma Pakiet Startowy, a w nim Paszport Biblioteczny oraz książkę w prezencie – Na dobry start!

W Paszporcie Bibliotekarz wbije pieczątkę po każdorazowej wizycie zakończonej wypożyczeniem minimum jednej książki. Po uzbieraniu 10 pieczątek otrzyma imienny dyplom potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania. Po uzbieraniu kolejnych 10 pieczątek dziecko otrzyma kolejne dedykowane dyplomy.

Więcej informacji o akcji można dowiedzieć się na: www.zksiazkanastart.pl.

Placówki biblioteczne, które biorą udział w projekcie:

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XV

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XX