Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży Nr 51

e-mail: wypozyczalnia57@bprembertow.waw.pl

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 61

ul. Niedziałkowskiego 25

“Z Książką Na Start” w Rembertowie!

Miło nam poinformować, że Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy dołączyła do projektu “Z książką na start” skierowanego do dzieci w wieku od 0-6 lat organizowanego przez Fundację Metropolia Dzieci.

Projekt “Z książką na start” jest skierowany do dzieci w wieku od 0 do 6 lat i ma na celu promocję czytelnictwa oraz zaproszenie Rodziców do spędzenia czasu wspólnego z dzieckiem w doborowym towarzystwie książki.

Zachęcamy rodziców i dzieci do odwiedzenia placówek bibliotecznych, by przyłączyć się do akcji “Z książką na start”.

Podczas pierwszej wizyty w bibliotece Młody Czytelnik otrzyma Pakiet Startowy, a w nim Paszport Biblioteczny oraz książkę w prezencie – Na dobry start!, W Paszporcie Bibliotekarz wbije pieczątkę po każdorazowej wizycie zakończonej wypożyczeniem minimum jednej książki. Po uzbieraniu 10 pieczątek otrzyma imienny dyplom potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania. Po uzbieraniu kolejnych 10 pieczątek dziecko otrzyma kolejne dedykowane dyplomy.

Więcej informacji o akcji można dowiedzieć się na www.zksiazkanastart.pl.

Placówki biblioteczne, które biorą udział w projekcie:

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży nr 51

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 57