Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl

„Z Rembertowa w świat” – trzecia opowieść o Maroku

Kolejne spotkanie z cyklu „Z Rembertowa w świat” odbędzie się 13 maja o godz. 18:00 w sali widowiskowej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy. Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Bibliotek 2022, zatytułowanej „Biblioteka – świat w jednym miejscu”. Prelekcja „Maroko – z pustyni nad ocean” zamyka trzyczęściową prezentację „Maroko – historia pewnej miłości”, której autorami są rembertowscy podróżnicy: państwo Aleksandra i Adam Białoń.

Małżeństwo stale realizujące swoją miłość do wędrówek, fotografii, muzyki oraz kulinariów, opowiadało o Maroku w lutym oraz kwietniu. Przepełnione fotografiami, rekwizytami, anegdotami, kolorami i entuzjazmem spotkania bardzo zainteresowały czytelników biblioteki. Tym razem słuchacze i widzowie mają okazję odbyć wycieczkę nie tylko po Marrakeszu, który był tematem dwóch pierwszych prelekcji, ale po całym Maroku. Miłą atrakcją będzie również możliwość degustacji marokańskich herbat. Zapraszamy, tylko podczas naszych wydarzeń przekonacie się, jak łatwo wyruszyć z Rembertowa w świat!

Osoby ze szczególnymi potrzebami, proszone są o zgłoszenie chęci udziału w wydarzeniu oraz przekazanie listy udogodnień, umożliwiających uzyskanie przez nie dostępności do wydarzenia, na minimum 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia, na adres mailowy: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl, a także bezpośrednio w siedzibie organizatora (ul. Gawędziarzy 8) w godzinach otwarcia placówki lub pod numerem telefonu 22 255 39 99.