Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 137 “Miasteczko Wilanów”

al. Rzeczypospolitej 14
e-mail: mw@bibliotekawilanowska.pl

Zajęcia muzyczno-literackie “Rymujące urwisy”

Wszystkie rozśpiewane dzieci w wieku 3-5 lat zapraszamy wraz z rodzicami na zajęcia muzyczno-literackie „Rymujące urwisy”, wykorzystujące metodykę pedagogiki zabawy. W czasie spotkań będziemy śpiewać, bawić się, poznamy wspaniałe opowieści i spędzimy wesoło czas. Widzimy się w środy o godzinie 17:00 w filii w Miasteczku Wilanów przy al. Rzeczypospolitej 14 oraz w Bibliotece Głównej przy ul. Kolegiackiej 3 w piątki również o godzinie 17:00.

Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr tel. 22 642 24 26 (al. Rzeczypospolitej) oraz 22 423 57 55 (ul. Kolegiacka 3).

Szczęśliwe dzieci to rozśpiewane i rozczytane dzieci. Muzyka pozwala lepiej się skupić, rozwija wyobraźnię oraz działa dobrze na pamięć. Czytanie redukuje stres, poprawia koncentrację, kształci kreatywne myślenie, poszerza słownictwo. Kiedy łączymy więc te dwie aktywności, nie tylko możemy wyśpiewać wspaniałe historie, ale wprowadzić dziecko do magicznego i niezwykle kolorowego świata, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości.