Zapraszamy do Biblioteki Online na Targówku!

W związku z sytuacją epidemiczną stacjonarna działalność kulturalno-edukacyjna w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy została czasowo zawieszona, ale… Biblioteka Online wciąż tętni życiem!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą (i całodobową!) ofertą. Przygotowujemy materiały multimedialne dla osób w każdym wieku. Opublikowaliśmy już ponad 200 filmów i wciąż tworzymy kolejne!

W ramach Czytankowa prezentujemy książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Utwory dla najmłodszych czyta również nasza biblioteczna pacynka – Lu. Ostatnio uśmiechnięty leniwiec czytał m.in. początek bajki pt. „Kraina lodu”.

Kategoria Teatrzyk Kamishibai oferuje wiele bajek przedstawionych za pomocą tradycyjnej japońskiej sztuki opowiadania, m.in. cykl o dobrej czarownicy Magdzie.

Z kolei dział Spotkania w bibliotece zawiera filmowy zapis rozmów z dietetyczką, aktorką dubbingową, aktorką pacynkową i innymi ciekawymi osobami.

Co miesiąc polecamy nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych.

Zabieramy również internautów w wirtualną podróż do różnych zakątków świata, m.in. na Grenlandię. Gdzie jeszcze? Warto to sprawdzić w kategorii Z krainy książek w daleki świat.

Naszą ofertę wzbogaca prawie sto łamigłówek dla osób w wieku od 5 do 105 lat.

Poza tym polecamy cykl opowieści varsavianisty pt. „Targówek Nieoczekiwany”, „Bajki na lajki”, warsztaty pacynkowe „Jak zostać lalkowym czarodziejem” i wirtualne spacery po filiach Biblioteki Publicznej na Targówku.

Klikajcie, oglądajcie i polecajcie Bibliotekę Online rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Życzymy wielu miłych wrażeń i inspirujących przemyśleń w czasie pobytu w naszej internetowej krainie kulturalnej.

Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku i subskrybowania kanału na YouTube.

logo Biblioteki Online; rozsypane słowa takie jak: wywiady, nowości, kamishibai, krzyżówka i inne hasła charakteryzujące zawartość Biblioteki Online