Czytelnia Naukowa Nr VII

ul. Marszałkowska 9/15
e-mail: sekretariat@biblioteka.waw.pl

New Earth International Film Festival w Śródmieściu

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz New Earth International Film Festival, zapraszają na cykl pokazów filmów dokumentalnych i dyskusji o ochronie środowiska naturalnego Ziemi.
Musimy zacząć na różne sposoby budować świadomość zniszczeń wyrządzanych środowisku, a także przekazywać tę świadomość ludziom. Jest mnóstwo zagrożeń ekologicznych, takich jak: deforestacja, zanieczyszczenie powietrza, zanieczyszczenie wody, ochrona zagrożonych gatunków zwierząt i roślin, zmiany klimatyczne, wyczerpywanie się zasobów naturalnych, marnowanie żywności, wykorzystywanie energii odnawialnych itp.
W ramach otwartych spotkań  “Ziemiolubnych“, zapraszamy na film oraz dyskusję raz w miesiącu o godzinie 18:00.

Miejsce pokazów to Czytelnia Naukowa Nr VII  w “Piwnicy pod Regałami”, ul. Świętojańska 5.