Biblioteka “Pod Skrzydłami” (W75)

ul. Grójecka 109
e-mail: podskrzydlami@bpochota.waw.pl

Zrób własnego ZIN-A. Warsztaty dla dzieci 9-12 lat.

Zapraszamy na warsztaty, na których dzieci będą projektować i drukować swój własny egzemplarz Zin-a. Spotkania dedykowane są uczestnikom w wieku 9-12 lat.

“Zine to mała, niezależna publikacja, często wykonywana i wydawana samodzielnie przez autora lub grupę autorów.”
“Dziś ziny to ikona niezależnej kultury – synonim wydawnictwa, w którym przekaz jest w pełni autorski i nikt, poza twórcą, nie kontroluje i nie cenzuruje treści.”

Twoje dziecko ma chęć spróbować swoich sił jako redaktor i wyrazić swoją opinię, opowiedzieć swoją historię, podzielić się swoim hobby na kartach niezależnej publikacji, zrobionej ręcznie od początku do końca? Zapraszamy na warsztaty!

Zajęcia odbywać się będą w piątki 1, 8, 15, 22 marca o godzinie 17:30 w Bibliotece “Pod Skrzydłami”, Grójecka 109.

Zapisy: 22 822 53 18, podskrzydlami@bpochota.waw.pl