Czytelnia Pod Sowami (Dział Czytelni Naukowej Nr XVI)

ul. gen. J. Zajączka 8
tel.: 22 121-76-28
e-mail: czytelnia@bpzoliborz.pl

“Żyj kolorowo” – wystawa fotografii w Żoliborskiej Bibliotece

“Żyj kolorowo” – wystawa fotografii przygotowana przez Grupę Pasjonatów Fotografii TM jest od dzisiaj prezentowana w Czytelni Pod Sowami.

Grupa Pasjonatów TM to seniorzy pozytywnie nastawieni do ludzi, świata i sztuki.
Grupa TM jest połączeniem wspólnej fascynacji fotografią, świadomości, że czas na emeryturze należy spędzać aktywnie, i przekonania, że doskonalenie jest przyjemnością bez niezdrowej rywalizacji. Wymaga to jednak wzajemnej sympatii i zrozumienia, które są najsilniejszym spoiwem ich kilkuletnich wspólnych poczynań.
Na cudownie pozytywnych kolorowych fotografiach zobaczymy, m.in. radość, fantazję, piękną architekturę i kostiumy oraz uśmiechniętych ludzi. A tego uśmiechu i radości nam dzisiaj tak bardzo potrzeba. Cieszmy się więc tymi pięknymi fotografiami !

Zapraszamy do oglądania wystawy w godzinach otwarcia Czytelni Pod Sowami (pon. 8.30-16.00 oraz od wt. do pt. 11.30-19.00).

Przestrzegamy obostrzeń związanych z noszeniem maseczki i zachowaniem odległości.
Serdecznie zapraszamy !