Dotyczy:

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

ul. Powstańców Śląskich 17
01-381 Warszawa
tel.: 22 666 17 68
e-mail: sekretariat@e-bp.pl

BEMOWO TIKTOKOWO – KONKURS Z HISTORIĄ W TLE

Czas na prawdziwe wyzwanie! Kto dołącza? Zapraszamy do szalonej zabawy w konkursie duetów na TikToku! Konkurs związany jest z historyczną inicjatywą biblioteki i dzielnicy Bemowo, której celem jest pokazanie historycznego i współczesnego oblicza Bemowa.

ZASADY KONKURSU

W aplikacji społecznościowej TikTok na profilu bibliotekabemowo -> https://www.tiktok.com/@bibliotekabemowo , od poniedziałku, 18 marca 2024 roku i w kolejnych dniach publikowane zostaną filmy nagrane w 3 wybranych miejscach na Bemowie przez znanych Tiktokerów: Sebastiana Kowalczyka i Ciapura.

Zadaniem i wyzwaniem dla uczestników konkursu jest stworzenie „duetu” do każdego z przedstawionych filmów, nagranego w tym samym miejscu co film TikTokerów oraz oznaczenie w filmie profilu Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. Linki do filmów należy wysłać na adres: promocja@bibliotekabemowo.pl (w temacie maila należy wpisać TIK TOK). Konkurs trwa do 25 marca do godz. 18:00.

Jesteśmy ciekawi Waszych kreatywnych interpretacji!

1. Zobacz pierwszy film: Bemowo TikTokowo – Film 1

2. Zobacz drugi film: Bemowo TikTokowo – Film 2

3. Zobacz trzeci film: TikTokowo Bemowo – Film 3

Z aplikacji TikTok korzysta coraz więcej osób. Ciekawą opcją jest w niej właśnie funkcja duetu, czyli wykonania filmu do czyjejś etiudy. Wyświetlane są one wtedy tuż obok siebie. Kategoria ta jest jedną z najbardziej kreatywnych, bo wideo należy przygotować tak, by zaplanować możliwe interakcje z drugą osobą, której nie ma obok nas. A dołączający do duetu musi idealnie zdążyć z czasem reakcji.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie na naszej stronie: Regulamin