#konkurs

Startuje akcja “CzytajMY razem z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Targówek!”

Rzucamy Wam wyzwanie czytelnicze – co miesiąc minimum jedna wypożyczona (i przeczytana 😊 ) książka! Wiemy, że dla wielu z Was to pikuś, bo 200 stron „łykacie” w jeden dzień, więc… organizujemy również konkurs!

Czytaj dalej

Wszystkie książki mówią – 10. edycja

Ogólnopolski konkurs na recenzję książki

Czytaj dalej

Konkurs poetycko-prozatorski „Pisz jak Białoszewski”

W 2022 roku przypada 100. rocznica urodzin Mirona Białoszewskiego, autora m.in. “Pamiętnika z Powstania Warszawskiego”, “Donosów rzeczywistości”, “Teatru Osobnego” oraz “Chamowa”. Chcąc mieć swój udział w upamiętnianiu tego wyjątkowego pisarza, zorganizowaliśmy konkurs pod hasłem: „Pisz jak Białoszewski”.

Czytaj dalej

Konkurs “Narysuj mnie!”

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w konkursie “Narysuj mnie!”. Konkurs trwa od 28 września 2022 roku do 4 października 2022 roku.

Czytaj dalej

IV Rembertowski Festiwal Poezji Śpiewanej

Śpiewasz? Chcesz się sprawdzić na muzycznej scenie? Weź udział w czwartej odsłonie Rembertowskiego Festiwalu Poezji Śpiewanej, w ramach którego już 29 października odbędzie się konkurs piosenki poetyckiej.

Czytaj dalej

„Opowieść o Wesołej” konkurs literacki

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie literackim organizowanym z okazji 20-lecia włączenia Wesołej do miasta stołecznego Warszawy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Czytaj dalej

Konkurs poetycki na Białołęce – “Echa wojny”

Zapraszamy do udziału w konkursie poetyckim na Białołęce!

Czytaj dalej

Konkurs literacki na Białołęce “Zdarzyło się w bibliotece”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Białołęce!

Czytaj dalej