Dotyczy:

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży Nr 51

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 96
e-mail: biblioteka51@bprembertow.waw.pl

IV Rembertowski Festiwal Poezji Śpiewanej

Śpiewasz? Chcesz się sprawdzić na muzycznej scenie? Weź udział w czwartej odsłonie Rembertowskiego Festiwalu Poezji Śpiewanej, w ramach którego już 29 października odbędzie się konkurs piosenki poetyckiej.

Po raz kolejny rembertowska biblioteka zamieni się w miejsce tętniące muzyką i poezją, a to za sprawą wydarzenia, które ma na celu promocję poezji śpiewanej. Wykonawcy – amatorzy będą mieli okazję do zaprezentowania swojego talentu przed jury. Najlepsi nie tylko otrzymają statuetki i nagrodę w postaci indywidualnych konsultacji wokalnych, ale również wystąpią podczas koncertu finałowego tuż przed gwiazdą wieczoru – Januszem Radkiem!

Konkurs kierowany jest do osób od 13. roku życia. Udział w festiwalu może być zarówno debiutem scenicznym, jak i kolejnym etapem na wciąż amatorskiej drodze muzycznej. Otwarta formuła dopuszcza wykonywanie cudzych utworów oraz ich prezentację przy mechanicznym akompaniamencie, a także autorskie kompozycje muzyczne, własne teksty przy akompaniamencie „na żywo”.

Tradycyjnie konkurs odbędzie się w trzech etapach:

Etap IZgłoszenia uczestników przyjmowane są do 19 października 2022 r. W tym terminie należy dostarczyć nagranie jednego utworu wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia do biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8 lub przesłać na adres email: konkurs@bprembertow.waw.pl Na podstawie nagrań odbędą się eliminacje wstępne. Najlepsi otrzymają zaproszenie do zaprezentowania się w przeglądzie na żywo.

Etap IIPrzesłuchania wykonawców, zakwalifikowanych do tego etapu, odbędą się 29 października 2022 r. w sali widowiskowej biblioteki. Powołane przez organizatora jury wyłoni zwycięzców festiwalu i przyzna nagrody w dwóch kategoriach wiekowych.

Etap III – Podczas koncertu finałowego – 29 października 2022 r. o godz. 18:00 – zwycięzcy trzeciej edycji festiwalu zaprezentują swój talent przed szerszą publicznością. Na zakończenie festiwalowych zmagań wystąpi gwiazda wieczoru – Janusz Radek.

 

 

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne są na naszej stronie internetowej!

www.bprembertow.waw.pl

 

Projekt finansuje m.st. Warszawa

www.um.warszawa.pl