Startuje akcja “CzytajMY razem z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Targówek!”

Rzucamy Wam wyzwanie czytelnicze – co miesiąc minimum jedna wypożyczona książka! Wiemy, że dla wielu z Was to pikuś, bo 200 stron “łykacie” w jeden dzień, więc… organizujemy również konkurs! Osoby, które w 2024 r. wypożyczą w placówkach na Targówku najwięcej książek, otrzymają wspaniałe zestawy prezentowe, zawierające m.in. Niezbędnik Czytelnika, atrakcyjne nagrody-niespodzianki, ekskluzywną kartę biblioteczną Metroteki (biblioteki w metrze, którą na wiosnę otwieramy) i oczywiście książki. Więcej informacji: w regulaminie.

Nagradzamy co kwartał, więc warto brać udział od początku! Pierwsze rozstrzygnięcie i rozdanie nagród – pod koniec I kwartału 2024 r., a kolejne tuż przed wakacjami. Następnie nagrodzimy czytelników na jesieni. A w grudniu  zorganizujemy w “Englertówce” galę finałową, podczas której ogłosimy królów i królowe Biblioteki Publicznej na Targówku, czyli osoby, które wypożyczyły (i przeczytały najwięcej książek.

Zachęcamy absolutnie wszystkich – dzieci, młodzież, dorosłych – do udziału w akcji “CzytajMY razem z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Targówek”!

Apetyt rośnie w miarę czytania, więc nie zdziwimy się, jeśli osoby wypożyczające jedną książkę miesięcznie po jakimś czasie zaczną wypożyczać jedną tygodniowo, a potem… być może nawet jedną dziennie!

Regulamin konkursu “CzytajMY razem z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Targówek!”

Zał. 1. Zgoda na udział, przetwarzanie danych i wykorzystanie wizerunku

Zał. 2. Zgoda opiekuna prawnego na udział, przetwarzanie danych i wykorzystanie wizerunku osoby niepełnoletniej

Zał. 3. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

plakat promujący konkurs Czytajmy razem; tekst na plakacie: Jak dużo potraficie przeczytać w rok? Osoby, które w 2024 r. wypożyczą i przeczytają najwięcej książek, otrzymają nagrody podczas grudniowej gali finałowej