Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

Jesteśmy w kontakcie on-line na Mokotowie

Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI (ul. Tyniecka 40A) pozostaje w kontakcie on-line!

Szukasz lektur szkolnych lub książek, które pomogą przetrwać czas kwarantanny? Skorzystaj z bezpłatnego dostępu do książek elektronicznych Legimi (www.legimi.pl/mazowieckie) i zasobów e-booków (www.bpmokotow.waw.pl).

Jeśli poszukujesz materiałów, których nie mamy w swoich zasobach, wyślij do nas e-mail. Pomożemy znaleźć inne zasoby cyfrowe dostępne on-line.

Szukasz ciekawych aktywności dla dzieci, które związane są z książką? Bądź na bieżąco z naszą stroną na Facebooku.

Szukasz książek związanych z danym tematem? Napisz do nas e-mail, a przygotujemy dla Ciebie zestawienie bibliograficzne.

Jesteś uczestnikiem naszych cyklicznych warsztatów? Spodziewaj się wiadomości e-mail od naszych prowadzących.

Pozostańmy w kontakcie!
mbddim@bpmokotow.waw.pl