#niezostawiamczytelnika

Video zapis do biblioteki

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy oferuje wyjątkową możliwość dołączenia do grona jej Czytelników – za pomocą usługi zdalnego zapisu.

Czytaj dalej

Spotkanie autorskie z Rafałem Witkiem

Spotkanie online w Żoliborskiej Bibliotece.

Czytaj dalej

Nowa usługa bemowskiej Biblioteki

Przyszedł czas na sterowanie kontem bibliotecznym z pozycji SMS-a, a dodatkowo możliwość uzyskania informacji o placówkach.

Czytaj dalej

Biblioteka Bemowo zaprasza na nowe słuchowisko

Zapraszamy najmłodszych na nowy cykl słuchowisk “Palcem po mapie, siedząc na kanapie, czyli opowieści z Jankiem Wędrowniczkiem”.

Czytaj dalej

Dzień dziecka online w Bibliotece na Woli

Dzień Dziecka świętujemy w przestrzeni wirtualnej!

Czytaj dalej

Przygotowania do otwarcia warszawskich bibliotek

Od 11 maja warszawskie biblioteki będą stopniowo otwierane, z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur dla zapewnienia bezpieczeństwa czytelników i pracowników instytucji.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika na Woli – piosenka na czas pandemii

Ekipa Bibliotecznej Strefy Gier tęskni za swoimi Czytelnikami, a tęsknotę przekuwa w twórczość muzyczną . Zobaczcie piosenkę, którą nagrała Dorota z BD13 wraz ze swoją rodziną.

Czytaj dalej

#wpływamynakulturę – Majówkowe e-weekendy z Tiktokerami

Zapraszamy na „Majówkowe e-weekendy z Toktokerami”. Będą to cztery spotkania ze znanymi i lubianymi Tiktokerami w naszych mediach społecznościowych, łączące warsztaty z rozmowami o książkach i interaktywnymi zabawami.

Czytaj dalej

Ponowne otwarcie Biblioteki w Dzielnicy Żoliborz

Od 11 maja br. zapraszamy ponownie do biblioteki na Żoliborzu.

Czytaj dalej

Literatura w wersji on-line w Bibliotece na Woli

Wolscy bibliotekarze stanęli przed niełatwym wyzwaniem nie tylko zaopiekowania się Czytelnikami w czasie zamknięcia Bibliotek, ale także zorganizowania im spotkań z literaturą w wersji on-line. Okazało się, że możliwości jest wiele, a wyobraźnia i kreatywność bibliotekarzy nie ma granic. Oto aktywności, które przygotowali dla swoich dużych i małych Czytelników.

Czytaj dalej