#niezostawiamczytelnika

Przygotowania do otwarcia warszawskich bibliotek

Od 11 maja warszawskie biblioteki będą stopniowo otwierane, z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur dla zapewnienia bezpieczeństwa czytelników i pracowników instytucji.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika na Woli – piosenka na czas pandemii

Ekipa Bibliotecznej Strefy Gier tęskni za swoimi Czytelnikami, a tęsknotę przekuwa w twórczość muzyczną . Zobaczcie piosenkę, którą nagrała Dorota z BD13 wraz ze swoją rodziną.

Czytaj dalej

#wpływamynakulturę – Majówkowe e-weekendy z Tiktokerami

Zapraszamy na „Majówkowe e-weekendy z Toktokerami”. Będą to cztery spotkania ze znanymi i lubianymi Tiktokerami w naszych mediach społecznościowych, łączące warsztaty z rozmowami o książkach i interaktywnymi zabawami.

Czytaj dalej

Ponowne otwarcie Biblioteki w Dzielnicy Żoliborz

Od 11 maja br. zapraszamy ponownie do biblioteki na Żoliborzu.

Czytaj dalej

Literatura w wersji on-line w Bibliotece na Woli

Wolscy bibliotekarze stanęli przed niełatwym wyzwaniem nie tylko zaopiekowania się Czytelnikami w czasie zamknięcia Bibliotek, ale także zorganizowania im spotkań z literaturą w wersji on-line. Okazało się, że możliwości jest wiele, a wyobraźnia i kreatywność bibliotekarzy nie ma granic. Oto aktywności, które przygotowali dla swoich dużych i małych Czytelników.

Czytaj dalej

Tydzień Bibliotek online na Żoliborzu

Zapraszamy na Obchody Tygodnia Bibliotek w Bibliotece Żoliborskiej.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika na Bemowie – Zadzwoń do nas!

Nie zostawiamy naszych Czytelników samych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i rozmowy – jeśli pojawiają się jakie pytania czy trudności dotyczące korzystania z naszych e-zbiorów, korzystania z aplikacji Legimi czy ściągnięcia e-booka bądź e-audiobooka.

Czytaj dalej

Zapis zdalny – wyjątkowa propozycja Biblioteki na Bemowie!

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy  jako pierwsza w Polsce wprowadza do swojej oferty możliwość zdalnego zapisu. Wykorzystując opcję potwierdzenia danych w trybie wideo, zachęca do dołączenia do grona jej Czytelników.

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika na Bemowie

Nasze zajęcia i warsztaty przenieśliśmy teraz do świata wirtualnego. Zajęcia on-line dostępne są na naszym kanale na YouTube, profilu na Facebooku oraz na stronie www.bibliotekabemowo.pl. Zapraszamy!

Czytaj dalej

#NieZostawiamCzytelnika na Pradze-Południe

Publikujemy nową porcję linków (związanych nie tylko z literaturą), dzięki którym można urozmaicić sobie i bliskim czas spędzony w domu.

Czytaj dalej