Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

fax: 22 832-23-67
e-mail: administracja@bpzoliborz.pl

Ponowne otwarcie Biblioteki w Dzielnicy Żoliborz

Od 11 maja 2020 roku (poniedziałek) Biblioteka Publiczna w dz. Żoliborz m.st. Warszawy zaprasza ponownie czytelników do swoich placówek. Użytkownicy będą mieli dostęp do wypożyczania książek i audiobooków (materiały będzie wybierał i podawał bibliotekarz), natomiast nie będzie możliwości korzystania z prasy, komputerów (w tym drukowania) oraz pomieszczeń.
Placówki będą otwarte:
* poniedziałek w godzinach 12-18,
* wtorek w godzinach 12-18,
* środa w godzinach 12-18,
* czwartek w godzinach 12-18,
* piątek w godzinach 12-18,
* w sobotę wszystkie placówki będą nieczynne.

Wypożyczalnia nr 16 przy ul. Słowackiego 19a będzie czynna w wyżej wymienionych godzinach od poniedziałku 18 maja 2020 roku.

Czytelnia Pod Sowami (wraz z Miejscem Aktywności Lokalnej) przy ul. gen. Zajączka 8 będzie nieczynna do odwołania.  Zamówienia z księgozbioru znajdującego się pod tym adresem będą realizowane w Czytelni Naukowej nr XVI przy pl. Inwalidów.

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z nowymi zasadami obowiązującymi w Bibliotece, które znajdą Państwo na stronie internetowej i facebooku Biblioteki.

Przypominamy o specjalnej ofercie naszej Biblioteki na czas zamknięcia oraz obchodach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek na Żoliborzu.