#wpływamynakulturę – Majówkowe e-weekendy z Tiktokerami

Począwszy od 9 maja w Bibliotece na Bemowie rozpoczynamy “Majówkowe e-weekendy z Tiktokerami”. W każdą sobotę na kanale YouTube (Biblioteka Bemowo) zostanie zaprezentowany premierowy film nagrany przez znanych i lubianych Tiktokerów. Następnie, dzień później, w niedziele, każdy będzie miał okazję osobiście porozmawiać z bohaterami filmów podczas popołudniowego live-chata na Facebooku Biblioteki. Każdy film i każdy chat rozpocznie się o godzinie 12:00. Emocje gwarantowane!

Harmonogram spotkań:
* 9 maja: Sebastian i Ciapur (Mans Vechess) “Małe, piękne rzeczy, czyli, co jest dla nas ważne!”
* 10 maja: live z Sebastianem i Ciapurem
* 16 maja: Roksana “Każdy z nas ma TO COŚ”
* 17 maja: live z Roksaną
* 23 maja: Paulina “Wyrażaj siebie”
* 24 maja: live z Pauliną
* 30 maja: Krystian i Ula “Otwórz się na innych”
* 31 maja: live z Krystianem i Ulą

Projekt jest realizowany we współpracy z Fundacją ARTE w ramach programu Aktywna Warszawska Młodzież współfinansowanego ze środków m.st. Warszawy.