Konkurs fotograficzny Przenikanie – 70 lat stosunków polsko-chińskich

Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Chińskiej ogłasza konkurs fotograficzny “Przenikanie – 70 lat stosunków polsko-chińskich”.

Nagroda główna na tę chwilę będzie okryta nimbem tajemnicy, ale będzie ona o wartości 12 000 PLN.

Organizatorem konkursu fotograficznego jest Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Chińskiej.

Celem konkursu jest ukazanie zmian, zachodzących w relacjach polsko-chińskich na przestrzeni 70 lat w sferze kulturowej, ekonomicznej, politycznej lub utrwalenie dziedzictwa kulturowego Chin i ich odmienności kulturowej. Tematem zdjęć mogą zostać obiekty architektury, krajobrazu, ludzie, wydarzenia, itp.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie (fotografia w formacie JPG o maksymalnym rozmiarze 1 MB), jako cykl lub osobne tematy.
Fotografie należy nadesłać na konkurs w formie elektronicznej na adres: konkurs@tppch.pl z dopiskiem w tytule “KonkursTPPCh”.

Prace należy wysłać z następującymi danymi: imię i nazwisko autora, tytuł pracy, miejsce i rok wykonania, kontakt telefoniczny.

Termin nadsyłania prac mija z dniem 15 września 2019 r.

Zapytania i uwagi prosimy kierować również na adres konkurs@tppch.pl do 10 lipca 2019 r. z dopiskiem w tytule “ws.konkursu”.

Organizatorzy zastrzegają prawo do bezpłatnej reprodukcji prac uczestników konkursu w Internecie, mediach, materiałach promocyjnych Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Chińskiej oraz w ramach wystaw fotografii.