Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXX

e-mail: bdxxx@bpmokotow.waw.pl

Kuku na muniu, czyli spotkanie z Grzegorzem Kasdepke

19 kwietnia godz. 17:00 Melsztyńska 4/10

Spotkanie familijne w Bibliotece Publicznej dla Dzieci i Młodzieży nr XXX z Grzegorzem Kasdepke – Kawalerem Orderu Uśmiechu! 😊

Pisarz jest laureatem wielu prestiżowych nagród oraz wyróżnień. Za książkę “Kacperiada. Opowiadania dla łobuzów i nie tylko” otrzymał Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego. Wydał książki, z których większość cieszyła się statusem bestselleru (m.in. “Mam prawo”, “Kuba i Buba”, “Tylko bez całowania”, “A ja nie chcę być księżniczką”, “Mity dla dzieci”, “Potworak i inne kosmiczne opowieści”). Książka “Detektyw Pozytywka” trafiła do kanonu lektur szkolnych!

Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć o autorze i jego książkach, to zapraszamy na pełne uśmiechu (i śmiechu) spotkanie familijne pt. “Kuku na muniu, czyli Kasdepke we własnej osobie”!

📅 19 kwietnia (środa)
🕔 godz. 17:00
🏫 ul. Melsztyńska 4/10

Na prawej połowie plakatu zdjęcie portretowe mężczyzny w średnim wieku poprawiającego cyklistówkę na swojej głowie. Do tego tekst zawarty w artykule.