Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Jana Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24
tel.: /22/ 277 61 00
e-mail: biblioteka@bppragapd.pl

Mieć swój kolor. Koncert online Aldony Rogulskiej z zespołem na Pradze-Południe

Z okazji święta Dnia Kobiet odbył się koncert online artystki Aldony Rogulskiej wraz z zespołem. Niniejsze wydarzenie pełniło również funkcję wirtualnego wernisażu prac Sylwii Kalinowskiej, pt. “Mieć swój kolor”, które do 15 kwietnia będą dostępne w gmachu Biblioteki przy ul. Meissnera 5 w Warszawie. Koncert online jest już dostępny na naszym Facebooku oraz na kanale YouTube.
INFORMACJE O KONCERCIE:

Montaż video – Mariusz Bogaczyk CACADOO Studio
Producent – Tomasz Jackowski
Producent Wykonawczy – Studio Muzyczne Wojciech Łępicki

Nagranie zrealizowano w w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie
Aldona Rogulska – urodzona i zamieszkująca w Warszawie dziennikarka, pisarka, poetka i wokalistka. Absolwentka Instytutu Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Mediów i Komunikowania Społecznego, a także Studiów Podyplomowych w zakresie Redakcji Językowej Tekstu. Ukończyła również Autorską Szkołę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu na kierunku wokalno-instrumentalnym i dwuletnie studium marketingu i reklamy. Twórczyni tekstów piosenek dla polskich muzyków wykonawców.