#koncert

Koncert Zaduszkowy Doroty Miśkiewicz z akompaniamentem Marka Napiórkowskiego w Rembertowie

2 listopada o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8 zaśpiewa Dorota Miśkiewicz przy akompaniamencie Marka Napiórkowskiego.

Czytaj dalej

Koncert Leny Piękniewskiej w Rembertowie

Rembertowska biblioteka organizuje koncert Leny Piękniewskiej, który odbędzie się 20 października o godzinie 19:00 w sali widowiskowej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8.

Czytaj dalej

Otwarta Scena Muzyczna dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy do biblioteki na Tynieckiej 40a do wzięcia udziału w niepowtarzalnym koncercie, współtworzonym przez młodych mieszkańców i mieszkanki Mokotowa.

Czytaj dalej

Tydzień Bibliotek w Wilanowie

W dniach 8-15 maja zapraszamy do Wilanowskiej Biblioteki Publicznej na Tydzień Bibliotek. Przygotowaliśmy szereg wydarzeń, na których nie może Was zabraknąć.

Czytaj dalej

Koncert “Nic dwa razy się nie zdarza – kobiecym głosem z Szymborską” w Wilanowie

8 maja o godz. 18:30 Biblioteka Główna przy ul. Kolegiackiej 3 zaprasza na koncert “Nic dwa razy się nie zdarza – kobiecym głosem z Szymborską”.

Czytaj dalej

Najpiękniejsze arie operowe i operetkowe

Dyrekcja Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Mokotów zaprasza na koncert z okazji 100-lecia Biblioteki na Mokotowie w wykonaniu studentów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Czytaj dalej

5-lecie Wypożyczalni na Mozarta! 🕔

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140 (Mozarta 1) świętuje swoje 5-lecie! Czytelników czekają ciekawe wydarzenia, które odbędą się od poniedziałku do piątku w dniach 16−20 maja.

Czytaj dalej

LIVE koncert “Osiecka de Luxe”, 18 września, godz. 18:00

Zapraszamy na live transmisję koncertu “Osiecka de Luxe”.

Czytaj dalej

Mieć swój kolor. Koncert online Aldony Rogulskiej z zespołem na Pradze-Południe

Zapraszamy do obejrzenia koncertu online nagranego z okazji Dnia Kobiet.

Czytaj dalej

Park Kultury 2020

Biblioteka Publiczna w Ursusie, Fundacja „Art” oraz Urząd Dzielnicy Ursus, zapraszają na spotkania z kulturą w ramach projektu „Park Kultury 2020”.

Czytaj dalej