Filia Nr 2 – Zielona

05-075 Warszawa Wesoła
e-mail: wesola.f2@bibliotekawesola.pl

Młodzieżowe warsztaty komiksowe z Bereniką Kołomycką w Wesołej

Biblioteka w Zielonej zaprasza młodzież w wieku 12+ na bezpłatne warsztaty komiksowe z ilustratorką Bereniką Kołomycką.
Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 785 502 029.

Pierwszeństwo przyjęcia na warsztaty mają członkowie grupy: Komiksowo w Bibliotece!

Berenika Kołomycka
Rysowniczka, rzeźbiarka i graficzka. Absolwentka Wydziału Rzeźby ASP w Warszawie. Autorka serii komiksów pt. “Malutki Lisek i Wielki Dzik”. Współpracowała z Grzegorzem Januszem (“Wykolejeniec”) i Marzeną Sową (“Tej nocy dzika paprotka”). Jej prace publikowane były w magazynach polskich i zagranicznych, licznych antologiach i podręcznikach szkolnych. Laureatka Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, a także Konkursu im. Janusza Christy na Komiks dla Dzieci. W 2018 Polskie Stowarzyszenie Komiksowe uznało “Malutkiego Liska i Wielkiego Dzika” za najlepszy komiks dla dzieci.

Więcej informacji: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy
Zapraszamy!