#komiks

DKK dla dzieci: Komiksy z historią w tle

Dzieci w wieku 9-13 lat zapraszamy na spotkanie DKK dla dzieci o komiksach z historią w tle – Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 22, wtorek 9 kwietnia 2024 od godz. 17.00.

Czytaj dalej

Ferie zimowe “Komiksowe hece w naszej bibliotece” w Wilanowie

Biblioteka Wilanowska zaprasza wszystkich miłośników komiksów i nie tylko na Kolegiacką 3 na ferie “Komiksowe hece w naszej bibliotece”.

Czytaj dalej

Maria Skłodowska-Curie komiksowo – Konkurs w Wilanowie

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów oraz SP nr 400 im. Marii Skłodowskiej-Curie zachęcają do wzięcia udziału w konkursie na komiks o życiu noblistki.

Czytaj dalej

Młodzieżowe warsztaty komiksowe z Bereniką Kołomycką w Wesołej

Biblioteka w Zielonej zaprasza młodzież w wieku 12+ na bezpłatne warsztaty komiksowe z ilustratorką Bereniką Kołomycką. Informacje i zapisy pod numerem telefonu: 785 502 029

Czytaj dalej

Komiksowo w Bibliotece!

Lubisz rysować? Uwielbiasz komiksy? Przyjdź do nas…

Czytaj dalej

Lato w Bibliotece w Rembertowie

Lato spędzane w mieście wcale nie musi być nudne, pod warunkiem, że spędzicie je z biblioteką! Jak co roku, Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży  nr 51 zaprasza młodych czytelników do wspólnej zabawy. Oferta podczas tegorocznych wakacji jest bardzo różnorodna,  proponujemy niezwykłe zajęcia, warsztaty i przedstawienia.

Czytaj dalej

Bajkodajnia na Ochocie. Rodzinne tworzenie w Bibliotece.

Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziny do wzięcia udziału w twórczych warsztatach literackich.Będziecie mogli wymyślić własne bajki, stworzyć do nich ilustracje, okładki, a nawet zaprojektować całą książkę.

Czytaj dalej