Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

Maria Skłodowska-Curie komiksowo – Konkurs w Wilanowie

Kto: Szkoła Podstawowa nr 400 im. Marii Skłodowskiej-Curie we współpracy z Biblioteką Wilanowską

Co: Konkurs na krótką formę komiksową inspirowaną twórczością i życiem Marii Skłodowskiej-Curie

Czas trwania: 1 marca – 31 marca 2022

Uczestnicy: uczniowie klas 0 wraz z rodzicami, uczniowie klas 1-3 z rodzicami, dzieci i młodzież do 19 roku życia.

Prace można składać: w naszych placówkach bibliotecznych lub wysyłając na adres Szkoły Podstawowej nr 400 (adres w regulaminie).

Macie głowę pełną pomysłów? Lubicie rysować, malować lub tworzyć komputerowe grafiki? Postać Marii Skłodowskiej-Curie nie jest Wam obca? W takim razie zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie na krótki komiks o polskiej noblistce.

Jeśli nie wiecie na jej temat za wiele, nie przejmujcie się, w Bibliotece znajdziecie różne książki, które przybliżą Wam życie najsłynniejszej pani od chemii.

Na zwycięzców czekają nagrody niespodzianki.

Zanim przystąpicie do działania wraz z rodzicami zapoznajcie się z regulaminem konkursu oraz aneksem.

Aneks do regulaminu

Powodzenia!