Dotyczy:

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy

ul. Grójecka 77
02-094 Warszawa
tel.: 22 822 51 38
fax: 22 822 77 13
e-mail: bibpub@bpochota.waw.pl

#NieZostawiamCzytelnika na Ochocie

Włączając się w akcję #ZostańWDomu oraz #NieZostawiamCzytelnika Biblioteka na Ochocie przygotowała szereg aktywności on-line. Zachęcamy do odwiedzenia naszych fanpage’y na portalu Facebook, na których prezentujemy codzienną dawkę informacji jak można spędzić wolny czas, a także polecamy wirtualne muzea, biblioteki cyfrowe, spotkania on-line i wiele innych. Na Czytelników czekać będą zagadki językowe oraz ze świata literatury, a także z naszego lokalnego podwórka – o naszych ochockich Bibliotekach. Prezentujemy filmy instruktażowe gier planszowych, polecamy książki i filmy, przygotowujemy zabawy on-line, warsztaty plastyczne i rękodzielnicze z instrukcjami krok po kroku. Staramy się przenieść do przestrzeni wirtualnej nasze zajęcia językowe i dla seniorów.

Zapraszamy do odwiedzenia:
wspólny fanpage Biblioteki
Biblioteka “Przystanek Książka”
Biblioteka “Pod Skrzydłami”
Biblioteka “Przy Baleya”
Biblioteka “Piątka”
Czytelnia Naukowa
Biblioteka “Przy Zawiszy”
Planeta Języków.

Osobom, które nie korzystają z mediów społecznościowych polecamy naszą stronę, na której również będziemy zamieszczać informacje.

Polecamy także nasze profile na Instagramie: https://www.instagram.com/bibliotekaochota/ oraz Biblioteka “Skarżyńskiego”.

Zachęcamy do kontaktu mailowego na adres przystanek@bpochota.waw.pl w celu uzyskania kodów do cyfrowej wypożyczalni Legimi. Wystarczy być czytelnikiem naszej Biblioteki, a na wskazany adres mailowy przesłać nam numer karty bibliotecznej. Platforma ta daje możliwość wypożyczania e-książek, które czytać można na komputerze, smartfonie, tablecie lub czytniku.