Dotyczy:

Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy

ul. Plutonu AK “Torpedy” 47
02-495 Warszawa
tel.: 22 882 43 00
e-mail: sekretariat@bpursus.waw.pl

#NieZostawiamCzytelnika w Ursusie

Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy przeniosła wszystkie swoje działania na Facebooka i www. Na Facebooku uruchomiliśmy cykl wydarzeń na każdy dzień tygodnia:

Poniedziałki: Warto przeczytać, warto obejrzeć…

W poniedziałki sprawdzamy, co się czyta i co się ogląda w Ursusie. Wszystkich naszych Czytelników oraz zaprzyjaźnionych mieszkańców zapraszamy do przesyłania ulubionych tytułów filmów i książek, które naprawdę warto polecić innym! Jak tylko skończy się “narodowa kwarantanna” opublikujemy listę TOP 10 rekomendowanych przez Was dzieł literatury i sztuki filmowej.

Wtorki: Poczytajmy razem

Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy serdecznie zaprasza na wspólne czytanie na portalu Facebook w każdy wtorek o godzinie 11:00.

Ponadto zachęcamy, aby aktywnie przyłączać się do wspólnej zabawy i nadsyłać nagrania, te na których sami czytamy lub te znalezione w sieci, pod adres: promocja@bpursus.waw.pl lub w komunikatorze Facebook.

Miłej zabawy.

Środy: Wesoła środa

Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy serdecznie zaprasza na wspólne środy z grami i zabawami dla dzieci. Co tydzień będzie można znaleźć tu inspirujące pomysły naszych bibliotekarzy na rozmaite formy spędzenia wolnego czasu z dziećmi w różnym wieku.

Ponadto zachęcamy, aby aktywnie przyłączać się do wspólnej zabawy i w komentarzach dzielić się pomysłami i formami w jakich to Państwo spędzają czas ze swoimi pociechami.

Miłej zabawy.

Czwartki: Czwartek z bajką

Biblioteka Publiczna im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy serdecznie zaprasza młodszych czytelników na wspólne oglądanie bajki na portalu Facebook w każdy czwartek o godzinie 15:00.

Miłej zabawy.

Piątki: Konkurs na weekend!

Zapraszamy w piątki na cotygodniowe konkursy biblioteczne dla wszystkich naszych Czytelników i kandydatów na Czytelników. Jak tylko Biblioteka wznowi działalność, zaprosimy laureatów po odbiór nagródSłonecznych Zakładek do książek.
Szczegółów szukaj na naszym fanpage’u w piątki.

Zapraszamy! www.facebook.com/BibliotekaPublicznaWUrsusie