Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 25 w Falenicy

e-mail: falenica@bibliotekawawer.pl

Spotkania z Gwiazdami – Alek Rogoziński

Spotkania z Gwiazdami – otwieramy nowy rozdział📖
Po bardzo udanym 2023 roku zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu wieczorów autorskich “Spotkania z Gwiazdami” (nazwa nieprzypadkowa🙂).
Naszym pierwszym znakomitym Gościem będzie Alek Rogoziński.
Pisarz, twórca komedii kryminalnych i powieści obyczajowych. Do jego najpopularniejszych książek należą: „Jak Cię zabić, kochanie?”, „Teściowe muszą zniknąć”, „Nieboszczyk sam w domu”, „Babka z zakalcem” i „Dom tajemnic”.
W 2019 roku jego kryminał „Raz, dwa, trzy… giniesz ty!” doczekał się inscenizacji teatralnej. W 2022 roku został nagrodzony za całokształt twórczości statuetką Złoty Pocisk. W sumie książki sygnowane jego nazwiskiem rozeszły się już w nakładzie ponad miliona egzemplarzy.
Prywatnie jest wielbicielem podróży, Madonny i Jima Morrisona, herbaty Earl Grey, włoskiej kuchni, bowlingu i wszelkich gier karcianych.
Wieczór autorski odbędzie się we czwartek 8 lutego o godzinie 18.30 w bibliotece w Falenicy przy ul. Walcowniczej 2. Spotkanie poprowadzi Anna Matusiak. Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy!

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.