Dotyczy:

Czytelnia Naukowa Nr XXI

ul. Bukietowa 4a
02-650 Warszawa
tel.: 22 898 30 33
e-mail: cznxxi@bpmokotow.waw.pl

Spotkanie autorskie z Ewą Woydyłło

“Nasz bieg z przeszkodami”

Zapraszamy na spotkanie z Ewą Woydyłło, doktorką psychologii i terapeutką uzależnień, które odbędzie się 5 grudnia o godz. 17:00  w Czytelni Naukowej nr XXI (ul. Bukietowa 4a). Rozmawiać będziemy m.in. o książce “Nasz bieg z przeszkodami”, a także o tym, jak wyzwolić się od niezrozumienia, pogardy i strachu przed bardziej wrażliwymi; czym jest neuroróżnorodność i jak funkcjonują osoby z rozmaitymi rodzajami nadwrażliwości; jak być tolerancyjnym dla innych i obcych; jakie problemy mają współczesne rodziny.

Autorka apeluje o szacunek dla każdego “innego” i “obcego”, bo “nie powinno się nikogo wykluczać i dyskryminować. Do tego zobowiązuje nas humanizm”.

Na spotkaniu będzie można nabyć książkę “Nasz bieg z przeszkodami” – po promocyjnej cenie.


UWAGA! Spotkanie odbędzie się w ramach Warszawski Tydzień Praw Człowieka, który potrwa od 3 do 10 grudnia. 75 lat temu podpisano Powszechną Deklarację Praw Człowieka. Z tej okazji świętujemy również w Warszawie!
Czeka na Was wiele wydarzeń w całym mieście, m.in. panele dyskusyjne, warsztaty, spacery, kursy e-learningowe, organizowane przez instytucje kultury i organizacje pozarządowe. Warszawski Tydzień Praw Człowieka otworzy 3 grudnia wystawa sztuki krytycznej „Mamy prawo!” w Pałacu Czapskich Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie. Finał wydarzenia odbędzie się 9 grudnia w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK.

👉 Pełny program znajdzie na stronie: wsparcie.um.warszawa.pl/wtpc