Dotyczy:

Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci Nr 140

ul. W. A. Mozarta 1 (V piętro)
02-736 Warszawa
tel.: 22 847 77 31
e-mail: nr140@bpmokotow.waw.pl

Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz

5 grudnia godz. 17:00  Mozarta 1

Książki Magdaleny Witkiewicz już od kilku lat wzruszają nie tylko polskich czytelników.

A na podstawie jej powieści powstała świąteczna komedia w znakomitej aktorskiej obsadzie pt. “Uwierz w Mikołaja”.

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz.

Magdalena Witkiewicz urodziła się w 1976 r. Jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Studium Bankowości oraz Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Miała własną firmę marketingową, przez pewien czas jednocześnie prowadziła ją i pisała powieści. Dziś jej życie zawodowe to książki i spotkania autorskie, a właściwie całe trasy promocyjne. Lubi spotykać się z czytelnikami i robi to bardzo często, a od wiosny 2016 r. uczestniczy także w spotkaniach autorskich online na swoim profilu na Facebooku. Mieszka w Gdańsku z mężem, dwójką dzieci i kotem Puszysławem.

Matka Polka Pisarka, jak samą siebie określiła, zaczęła pisać pierwszą powieść podczas urlopu macierzyńskiego. Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum internetowym, wysłała tekst do wydawnictwa Moniki Szwai i po dwóch godzinach otrzymała odpowiedź, że popularna pisarka z powodu ataków śmiechu odpowie konstruktywnie dopiero po zakończeniu lektury. Tak rozpoczęła się kariera “Milaczka”, a także samej autorki, którą pokochały tysiące czytelniczek.

— wtorek, 5 grudnia
— godz. 17:00
— Wypożyczalnia nr 140, ul. Mozarta 1

Blondynka w czerwonej sukience uśmiecha się do kamery. Obok niej widnieje książka Uwierz w Mikołaja z przystrojoną choinką i kilkoma osobami na okładce. Do tego tekst zawarty w artykule.