Dotyczy:

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy

ul. Gawędziarzy 8
04-401 Warszawa
tel.: 22 255 39 98
e-mail: biblioteka@bprembertow.waw.pl

Superczytelnik roku 2021 konkurs w Rembertowie

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów ogłasza konkurs na najbardziej aktywnego czytelnika roku 2021.

Masz od 4 do 15 lat? Lubisz książki i nutkę rywalizacji? Weź udział w kolejnej edycji konkursu na Superczytelnika roku . Konkurs potrwa do 31 grudnia 2021 roku. Superczytelnikami  w trzech kategoriach wiekowych zostaną osoby, które wypożyczą i przeczytają najwięcej książek. Na zwycięzców czekają nagrody. Czytaj, odwiedzaj bibliotekę, zbieraj punkty, baw się!

Zasady są proste. Tytuł Superczytelnika i nagroda trafi do osoby, która do końca grudnia zgromadzi największą liczbę punktów na specjalnych kartach konkursowych. Za każdą tradycyjną książkę lub audiobook uczestnik konkursu otrzyma jeden punkt.

Dla wszystkich uczestników konkursu przewidzieliśmy dyplomy. Czytelnicy którzy wykażą się wysokim czytelnictwem i wypożyczą minimum 60 książek, otrzymają od nas upominek. Na czytelników z największą ilością punktów czeka chwała i główna nagroda.

Celem konkursu jest popularyzowanie zbiorów bibliotecznych, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz mobilizowanie do regularnego odwiedzania placówek bibliotecznych.

Szczegóły konkursu dostępne w regulaminie na stronie www.bprembertow.waw.pl

Plakat