dyskusja

Long story short…

Wypożyczalnia nr 17 zaprasza młodzież 16+ oraz dorosłych na “Long story short…”, czyli dyskusje na temat krótkich tekstów literackich w języku angielskim.

Czytaj dalej

Dyskusja “O kinie przy kawie – Szpilki na ekranie” w Wilanowie

W Dniu Kobiet zachęcamy do udziału w spotkaniu Dyskusyjnego Klubu “O kinie przy kawie”, tematem będą “Szpilki na ekranie”.

Czytaj dalej

Long story short…

Wypożyczalnia nr 17 zaprasza w poniedziałek 19 lutego 2024 o godz. 18.30 młodzież 16+ oraz dorosłych na Long story short…, czyli dyskusje na temat krótkich tekstów literackich w języku angielskim.

Czytaj dalej

“Dzieci, młodzież, dorośli – potyczki pokoleń w filmach” dyskusja w Wilanowie

We wtorek 25 kwietnia z okazji Tygodnia Solidarności Międzypokoleniowej zapraszamy na Kolegiacką 3 na dyskusję o potyczkach pokoleń w filmach.

Czytaj dalej

Dyskusyjny Klub Książki. Kwietniowe spotkanie na Pradze-Południe

W środę, 5 czerwca o godz. 17:30 zapraszamy do Czytelni Naukowej nr V na Pradze-Południe na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Czytaj dalej

Anna i Jarosław Iwaszkiewiczowie – trudne związki, przyjaźń, twórczość i proza życia codziennego

Czytelnia i Wypożyczalnia Naukowa nr VI zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu “Ona i On. Twórcze duety w polskiej kulturze XX i XXI wieku”.

Czytaj dalej

Rozmowy przy wspólnym stole “Rodzina” w Wilanowie

24 października o godz. 17:30 zapraszamy do filii przy al. Rzeczypospolitej 14 na rozmowę o blaskach i cieniach współczesnej rodziny.

Czytaj dalej

Dyskusyjny Klub Książki w Wilanowie

12 października o godz. 18:30 Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na ul. Kolegiacką 3 na rozmowę o książce Marcina Wichy “Rzeczy, których nie wyrzuciłem”.

Czytaj dalej