koncert

Koncert na słodko

Z okazji 5. jubileuszu Wypożyczalni nr 17 przy Alejach Jerozolimskich 200 zapraszamy w środę 17 stycznia 2024 o godz. 18.00 na koncert akordeonowy w wykonaniu Patryka Sztabińskiego oraz słodki poczęstunek. Wstęp wolny.

Czytaj dalej

XIII festiwal czytelniczy PRAGnienie czytaniA na Pradze-Południe

Biblioteka Publiczna na Pradze-Południe zaprasza wszystkich w sobotę 13 maja o godz. 12:00 na XIII festiwal czytelniczy PRAGnienie czytaniA.

Czytaj dalej

Koncert pieśni żydowskich w Rembertowie

„Ownt lid – Wieczorna pieśń” to tytuł wyjątkowego koncertu muzyki żydowskiej, którego będzie można wysłuchać już w sobotę 22 kwietnia o godzinie 18:00. W bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8 Urszula Makosz wykona utwory w języku jidysz, hebrajskim i ladino. 

Czytaj dalej

Dzień Kobiet z Magdaleną Smalarą i piosenkami o przyjemnościach

„Kobieta do zjedzenia” to koncert, spektakl i zabawny gastro-recital. Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na muzyczny wieczór w rembertowskiej bibliotece. Wydarzenie odbędzie się 8 marca, o godzinie 19:00 w sali widowiskowej przy ulicy Gawędziarzy 8. Wstęp wolny.

Czytaj dalej

“Damy Złotego Wieku”. Spotkanie w Bibliotece, przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24

We czwartek, 9 marca o godz. 17:00 zapraszamy do Biblioteki przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, na spotkanie “Damy Złotego Wieku”

Czytaj dalej

Prosto z serca – świąteczne warsztaty dekoracyjne oraz koncert „Zimy żal…?”

Prosto z serca – świąteczne warsztaty dekoracyjne oraz koncert „Zimy żal…?” w Czytelni i Wypożyczalni Naukowej nr VI

Czytaj dalej

“Balladowo i Romantycznie”. Koncert Kuby Michalskiego w Bibliotece Publicznej na Pradze-Południe

W środę, 19 października o godz. 18:00 zapraszamy do Biblioteki Publicznej na Pradze-Południe, przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, na wyjątkowy koncert Kuby Michalskiego, pt. “Balladowo i Romantycznie”.

Czytaj dalej