Biblioteka Publiczna im. Księdza J. Twardowskiego w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy

ul. W. Skoczylasa 9
e-mail: biblioteka@bppn.waw.pl

Zamknięcie Biblioteki na Pradze Północ

Biblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Dzielnicy Praga-Północ informuje, że w związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od 12-25 marca 2020 wszystkie Biblioteki na terenie Dzielnicy Pragi-Północ będą nieczynne.

Odwołane też zostają wszystkie wydarzenia organizowane przez Bibliotekę.

Ważne: Czytelnicy, którzy z powodu zamknięcia placówek nie będą mogli zwrócić wypożyczonych materiałów na czas, nie będą ponosili opłat za ich przetrzymanie, a termin zwrotu książek będzie automatycznie przedłużony.

Zamówienia składane przez elektroniczny katalog od 12 marca 2020 roku nie będą realizowane.

O dalszych decyzjach będziemy informować Państwa na bieżąco za pośrednictwem naszej strony oraz Fb.