#biblioteka zamknięta

Zmiana w funkcjonowaniu Żoliborskiej Biblioteki od 15 03 2021 r.

Nasza Biblioteka zmienia zasady udostępniania zbiorów.

Czytaj dalej

Czasowe zamknięcie Biblioteki w Rembertowie

Informujemy, że w związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie filie Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy będą zamknięte od 12 marca do odwołania, a wszystkie zaplanowane wydarzenia zostają przesunięte na późniejszy termin.

Czytaj dalej

Czasowe zamknięcie Biblioteki na Ochocie

Zamknięcie placówek bibliotecznych zostaje przedłużone do 10 kwietnia 2020 r. włącznie.

Czytaj dalej

Zamknięcie Biblioteki na Pradze Północ

iblioteka Publiczna im. ks. Jana Twardowskiego w Dzielnicy Praga-Północ informuje, że w związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego od dnia 12 marca 2020 do 25 marca 2020 wszystkie biblioteki na terenie Dzielnicy Pragi-Północ będą nieczynne.

Czytaj dalej

Zamknięcie Biblioteki w Wesołej

Informujemy, że w związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie filie Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wesoła będą zamknięte od 12 marca do odwołania, a wszystkie zaplanowane wydarzenia zostają przesunięte na późniejszy termin.

Czytaj dalej

Czasowe zamknięcie Biblioteki na Targówku

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach działań profilaktycznych, mających na celu ograniczenie ryzyka epidemiologicznego związanego z koronawirusem SARS-CoV-2, od 12 marca 2020 r. wszystkie placówki Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Targówek będą nieczynne.

Czytaj dalej

Czasowe zamknięcie Biblioteki na Woli

Informujemy, że w związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie filie Biblioteki Publicznej na Woli będą zamknięte od 12 marca do odwołania, a wszystkie zaplanowane wydarzenia zostają przesunięte na późniejszy termin.

Czytaj dalej