Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy

mail dyrektor@bibliotekabialoleka.pl

Zamknięcie Biblioteki Publicznej na Białołęce

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że w związku z decyzją MKiDN, dotyczącą zawieszenia działalności instytucji kultury z powodu zagrożenia epidemiologicznego, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Białołęka zamyka dla czytelników wszystkie swoje placówki (włącznie z Multicentrum) od 12-25 marca 2020 r. (włącznie).

O ewentualnym przedłużeniu tego okresu poinformujemy w osobnym komunikacie. Jednocześnie informujemy, że wypożyczone materiały biblioteczne, których termin zwrotu przypada na ten czas, zostaną prolongowane. Zamówienia i rezerwacje składane przez katalog elektroniczny od 12 marca 2020 r. nie będą realizowane. W razie wątpliwości i pytań prosimy o kontakt z daną placówką drogą telefoniczną bądź elektroniczną.

Biblioteka Publiczna odwołuje również od 12 marca 2020 r. wszelkie zajęcia edukacyjne i kulturalne organizowane na terenie jej placówek. O terminach wznowienia działalności edukacyjno-kulturalnej poinformujemy osobnym komunikatem.