Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr XXXI

ul. Tyniecka 40a
e-mail: mbddim@bpmokotow.waw.pl

“Cały świat Romy” – dostęp do projekcji online dla czytelników na Mokotowie

Ponieważ już od dłuższego czasu nie możemy spotkać się na “Filmowym piątku na Tynieckiej”, dlatego Filmowy Piątek przenosi się do waszych domów. Czas nadrobić zaległości! Wybrane filmy, prezentowane podczas Międzynarodowego Festiwalu Kino Dzieci, będzie można bezpłatnie obejrzeć w warunkach domowych.
Seanse zaplanowaliśmy na 13, 27 listopada i 4 grudnia!
Będziemy mieć do przekazania czytelnikom link z kodem dostępu, który pozwoli na obejrzenie filmu online.

Na początek zapraszamy na seans filmu “Cały świat Romy” (wiek. 9+). Zapisy pod adresem: mbddim@bpmokotow.waw.pl, w wiadomości prosimy o podanie numeru karty bibliotecznej. Liczba linków do projekcji ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Link będzie działał w terminie 13-20 listopada 2020 i pozwoli na bezpłatne obejrzenie filmu online.

Cały Swiat Romy