Biblioteka Główna (Wypożyczalnia 52)

ul. Kolegiacka 3
e-mail: wilanow@bibliotekawilanowska.pl

Filmowe wtorki w Wilanowie “Czerwiec w plenerze”

Lato sprzyja wychodzeniu z domu. Piękna pogoda nastraja do uprawiania sportu, spacerów, korzystania ze słońca. Wpisując się w wakacyjny klimat, zapraszamy do letniego bibliotecznego kina. Seanse jak zwykle odbywać się będą we wtorkowe wieczory o godzinie 18:00 przy ul. Kolegiackiej 3.

W czasie “Czerwca w plenerze” zabierzemy Państwa w piękne miejsca całej kuli ziemskiej, gdzie rozgrywać się będą porywające historie.

Filmowe wtorki to cykl pokazów zarówno starszych, należących do klasyki kinematografii  światowej, jak i najnowszych produkcji. Obrazy układane są w miesięczne cykle tematyczne.

Seanse odbywają się raz w tygodniu o godzinie 18:00 w Sali Spotkań Biblioteki przy ul. Kolegiackiej 3. Harmonogram na bieżący miesiąc dostępny jest w siedzibie Biblioteki Głównej oraz po zapisaniu się do newslettera.

Wstęp wolny!