Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 55

ul. Gawędziarzy 8
e-mail: wypozyczalnia55@bprembertow.waw.pl

II Rembertowski Festiwal Poezji Śpiewanej

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie Rembertowskiego Festiwalu Poezji Śpiewanej “Droga do krainy łagodności”.

Festiwal odbędzie się 16 listopada w Bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8.

Przegląd kierowany jest do wykonawców amatorów, poruszających się w obszarze piosenki poetyckiej, poezji śpiewanej. Zarówno do młodzieży, jak i dorosłych bez względu na wiek i doświadczenie. Udział w festiwalu może być więc scenicznym debiutem, jak i kolejnym etapem na wciąż amatorskiej drodze muzycznej.

Otwarta formuła dopuszcza zarówno wykonywanie cudzych utworów oraz ich prezentację przy mechanicznym akompaniamencie, jak i autorskie kompozycje muzyczne, własne teksty oraz akompaniament “na żywo”.

Nagranie i kartę zgłoszenia należy dostarczyć do 31 października 2019 r. Nadesłane materiały przesłuchają organizatorzy i wyłonią artystów, którzy otrzymają zaproszenie do zaprezentowania się w przeglądzie na żywo.

Przesłuchania festiwalowe odbędą się w dniu 16 listopada 2019 r. od godziny 11:00 (możliwa zmiana w zależności od ilości zgłoszeń) w Sali Widowiskowej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8.

Powołane Jury przyzna nagrody w trzech kategoriach wiekowych. Poza nagrodami laureaci konkursu otrzymają zaproszenie do występu w wieczornym koncercie laureatów i gwiazdy wieczoru. Koncert rozpocznie się 16 listopada 2019 r. o godzinie 18:30.

Obok laureatów na scenie wystąpi Artur Gotz.

Sponsorem festiwalu jest WEB.LEX Rafał Chmielewski.

Szczegóły FESTIWALU.

Festiwal Poezji Śpiewanej